KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4482055
nr 448 2055
Edvin Ollers (1888-1959) olja på duk signerad Ollers 1953, ca 40 x 50 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 29 januari 2007
kl 16:00:01
1.200 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.400 kr